Zondag 16 september is onze start-dag van het nieuwe seizoen. Dan starten officieel de activiteiten voor dit jaar. We beginnen 10.30 met een dienst, waarna we koffie en thee drinken.  Het jaarthema voor 2018/2019 is ‘Een goed gesprek‘. De tekst waardoor we ons in de dienst laten inspireren, komt uit het boek ‘Handelingen’. Hierin komen vele kruispunt-ontmoetingen voor: Fillippus ontmoet een Afrikaanse minister van Financiën, Petrus een Romeins centurion, Paulus een cipier in Griekenland: letterlijk grensoverschrijdende ontmoetingen die niet gezocht of gewenst zijn, maar toch tot goede gesprekken over onze grote God leiden. Met verstrekkende gevolgen..

Na de koffie is er de mogelijkheid samen naar een wijngaard te gaan in Toldijk,

Daar worden we rondgeleid door Herman Haan, sommelier, programmamaker bij de EO én muzikant! Natuurlijk hoort bij de rondleiding ook een proeverijtje, tegen kleine bijdrage!

STARTZONDAG 16 september

20 aug 2018

Meer nieuws

Nieuws van Shree Prathana Mahila Samaj (SPMS) uit Nepal

Nieuws van Shree Prathana Mahila Samaj (SPMS) uit Nepal

Nieuws van Shree Prathana Mahila Samaj (SPMS) uit NepalDe Protestantse Gemeente Duiven steunt sinds een aantal jaren SPMS. In mei 2019 heeft onze contactpersoon Henk Blom een bezoek gebracht aan Urmila, de oprichtster van SPMS. Via deze weg willen wij graag een...

Lees meer

Leven in VRIJHEID met 10 regels?

Zondag 5 mei bevrijdingsdag: 'leven na bevrijding, in vrijheid': makkelijk of niet? God geeft 10 regels mee, waarom? Kom mee op 5 mei vanaf 10.15 uur. Aanvang dienst 10.30 uur. Uitleg thema door ds. Jolande Vandaag is bevrijdingsdag, vieren we altijd 5 mei! We vieren...

Lees meer

Met Hart en Ziel voor Pinksteren

In de Witte kapel in Duiven hebben gemeenteleden van de Protestantse Gemeente Duiven 650 duiven gevouwen voor de Pinksterdienst in Bolsward. Op zaterdag 8 en zondag 9 juni 2019 is op NPO2 de Pinksterdienstuitzending. Een onderdeel is het laten 'vliegen' van honderden...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Links

Blijf op de hoogte