Zondag 16 september is onze start-dag van het nieuwe seizoen. Dan starten officieel de activiteiten voor dit jaar. We beginnen 10.30 met een dienst, waarna we koffie en thee drinken.  Het jaarthema voor 2018/2019 is ‘Een goed gesprek‘. De tekst waardoor we ons in de dienst laten inspireren, komt uit het boek ‘Handelingen’. Hierin komen vele kruispunt-ontmoetingen voor: Fillippus ontmoet een Afrikaanse minister van Financiën, Petrus een Romeins centurion, Paulus een cipier in Griekenland: letterlijk grensoverschrijdende ontmoetingen die niet gezocht of gewenst zijn, maar toch tot goede gesprekken over onze grote God leiden. Met verstrekkende gevolgen..

Na de koffie is er de mogelijkheid samen naar een wijngaard te gaan in Toldijk,

Daar worden we rondgeleid door Herman Haan, sommelier, programmamaker bij de EO én muzikant! Natuurlijk hoort bij de rondleiding ook een proeverijtje, tegen kleine bijdrage!

STARTZONDAG 16 september

20 aug 2018

Meer nieuws

Noodhulp: slachtoffers cycloon Idai in Afrika

Noodhulp: slachtoffers cycloon Idai in Afrika

Besteding €500 noodhulp: slachtoffers cycloon Idai in Afrika Op dit moment voltrekt zich in Zuidelijk Afrika een enorme humanitaire ramp. De cycloon Idai zorgt in grote delen van Mozambique, Malawi en Zimbabwe voor een enorme ravage. Zeker 3 miljoen mensen zijn...

Lees meer
Jemen

Jemen

Besteding €500 noodhulp: hongersnood Jemen De ergste voedselcrisis ter wereld treft Jemen op dit moment als een mokerslag. Door oorlog dreigen 14 miljoen Jemenieten van honger te sterven. Deze gigantische ramp krijgt nauwelijks aandacht, omdat er bijna niemand het...

Lees meer
Laat je stem horen voor de TOP2000 In Duiven

Laat je stem horen voor de TOP2000 In Duiven

Zondag 30 december om 14 uur houden we een bijzonder evenement. Dan staat de Top2000 centraal. Op de 30e brengen we de top 10 ten gehore. Daarvoor hebben we jullie stemmen nodig. Mail de top 10 door naar top2000duiven@gmail.com en laat minimaal de nummer 1 vergezeld...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Links

Blijf op de hoogte