Zondag 16 september is onze start-dag van het nieuwe seizoen. Dan starten officieel de activiteiten voor dit jaar. We beginnen 10.30 met een dienst, waarna we koffie en thee drinken.  Het jaarthema voor 2018/2019 is ‘Een goed gesprek‘. De tekst waardoor we ons in de dienst laten inspireren, komt uit het boek ‘Handelingen’. Hierin komen vele kruispunt-ontmoetingen voor: Fillippus ontmoet een Afrikaanse minister van Financiën, Petrus een Romeins centurion, Paulus een cipier in Griekenland: letterlijk grensoverschrijdende ontmoetingen die niet gezocht of gewenst zijn, maar toch tot goede gesprekken over onze grote God leiden. Met verstrekkende gevolgen..

Na de koffie is er de mogelijkheid samen naar een wijngaard te gaan in Toldijk,

Daar worden we rondgeleid door Herman Haan, sommelier, programmamaker bij de EO én muzikant! Natuurlijk hoort bij de rondleiding ook een proeverijtje, tegen kleine bijdrage!

STARTZONDAG 16 september

20 aug 2018

Meer nieuws

Alpha cursus (klik hier)

Alpha cursus (klik hier)

ALPHA cursus start 21 oktober 2019 18:00: in de kapel aan Rijksweg 56b te Duiven De eerste Alpha-cursus is heel bijzonder geweest: groeiende openheid en steeds diepere gesprekken n.a.v. het ABC van het geloof. Afgelopen zondag 6 oktober hadden we een dienst rond de 12...

Lees meer
TOP2000 dienst (klik hier)

TOP2000 dienst (klik hier)

Vorig jaar ook zo genoten? Of juist spijt dat je deze dienst aan je voorbij had laten gaan na al die enthousiaste verhalen die je er over hoorde. Dan is er goed nieuws, want ook dit jaar wordt die weer gehouden. De Top2000 dienst!!!. Op zondag 29 december staat die...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Links

Blijf op de hoogte