Zondag 16 september is onze start-dag van het nieuwe seizoen. Dan starten officieel de activiteiten voor dit jaar. We beginnen 10.30 met een dienst, waarna we koffie en thee drinken.  Het jaarthema voor 2018/2019 is ‘Een goed gesprek‘. De tekst waardoor we ons in de dienst laten inspireren, komt uit het boek ‘Handelingen’. Hierin komen vele kruispunt-ontmoetingen voor: Fillippus ontmoet een Afrikaanse minister van Financiën, Petrus een Romeins centurion, Paulus een cipier in Griekenland: letterlijk grensoverschrijdende ontmoetingen die niet gezocht of gewenst zijn, maar toch tot goede gesprekken over onze grote God leiden. Met verstrekkende gevolgen..

Na de koffie is er de mogelijkheid samen naar een wijngaard te gaan in Toldijk,

Daar worden we rondgeleid door Herman Haan, sommelier, programmamaker bij de EO én muzikant! Natuurlijk hoort bij de rondleiding ook een proeverijtje, tegen kleine bijdrage!

STARTZONDAG 16 september

20 aug 2018

Meer nieuws

CORONA PROTOCOL

GEBRUIKSPLAN KERKDIENSTEN EN ANDERE KERKELIJKE BIJEENKOMSTEN IN KAPEL PROTESTANTSE GEMEENTE TE DUIVEN/ Versie 0.5/27 mei 2020 NOOT VOORAF Vanaf 1 juni 2020 mogen er 30 mensen naar de kerk komen. Vanaf 1 juli 2020 50 mensen als het kan (D.V.). Ondanks de versoepeling...

Lees meer

CORONA IN NEPAL

UIT HET CLUSTER ZWO Hoe gaat het met SPMS in Nepal? Net als de afgelopen jaren, steunt de PKN Duiven ook dit jaar SPMS in Nepal. Stichting SPMS is opgericht door Urmila, die zich al 18 jaar met passie inzet voor kansarme vrouwen en kinderen. SPMS richt zich op...

Lees meer

RAMP VAN ONGEKENDE OMVANG

UIT HET CLUSTER ZWO Besteding €1000 noodhulp: Wereldwijd strijden tegen corona Het coronavirus grijpt wereldwijd om zich heen. Ook op plekken waar men dicht op elkaar leeft en waar weinig zorg is. Waar een dag niet gewerkt een dag geen inkomen en dus geen eten...

Lees meer

Archief

Facebookpagina PKN-Duiven

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Links

Blijf op de hoogte