In de afgelopen maanden heeft de werkgroep Inspiratie, Bezinning en Ontmoeting (IBO) hard gewerkt aan een programma voor het komende seizoen. De activiteiten van het programma zijn opgenomen in de agenda op onze website. Gebruik de zoekterm IBO en u krijg direct een overzicht.

 

Het is een gevarieerd programma met voor ieder wat wils, waaronder bezoeken, cursussen, muziek-, beeld-, discussie- en informatieavonden. Wij nodigen u uit om zeker een activiteit te bezoeken. Wij zijn benieuwd naar u reacties. Laat ons dat weten via de website zodat de activiteiten nog meer bekendheid krijgen.

Dus … ga op stap met IBO, er is nog zoveel te ontdekken.

Programma Inspiratie, Bezinning en Ontmoeting 2018 – 2019 bekend

21 jul 2018

Meer nieuws

Leven in VRIJHEID met 10 regels?

Zondag 5 mei bevrijdingsdag: 'leven na bevrijding, in vrijheid': makkelijk of niet? God geeft 10 regels mee, waarom? Kom mee op 5 mei vanaf 10.15 uur. Aanvang dienst 10.30 uur. Uitleg thema door ds. Jolande Vandaag is bevrijdingsdag, vieren we altijd 5 mei! We vieren...

Lees meer

Met Hart en Ziel voor Pinksteren

In de Witte kapel in Duiven hebben gemeenteleden van de Protestantse Gemeente Duiven 650 duiven gevouwen voor de Pinksterdienst in Bolsward. Op zaterdag 8 en zondag 9 juni 2019 is op NPO2 de Pinksterdienstuitzending. Een onderdeel is het laten 'vliegen' van honderden...

Lees meer

Terugblik programma IBO

IBO staat voor Inpiratie, Bezinning en Ontmoeting. PKN Duiven, Zevenaar, Westervoort, Didam en Lathum/Giesbeek hebben een gezamenlijk programma. Voor het seizoen 2018/19 hier een terugblik: Een terugblik op het seizoen 2018-2019. Het kerkelijk seizoen 2018-2019 loopt...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Links

Blijf op de hoogte