Beste Pelgrimswandelaars,
Na de prachtige wandeling op de Posbank, medio september, gaan we op zaterdag 6 november weer een Pelgrimswandeling maken. Deze keer starten we op de parkeerplaats bij de Dorpskerk in Hoog-Keppel, Burg. van Panhuysbrink 11. De wandeling is ongeveer 7 km lang. We vertrekken om 10.30 uur vanaf de parkeerplaats bij de genoemde Dorpskerk. Daar zijn we naar verwachting om ongeveer 13.00 uur terug. Het is verstandig om voor onderweg zelf een lunch en iets te drinken mee te nemen.Het thema van deze wandeling is: “Met verwondering leren kijken”. Het wil ons zeggen dat je elke keer nieuw naar het leven en jezelf kan kijken. Soms kan je leven bepaald worden door iets lastigs of moeilijks wat je meemaakt. Het leven kan ons dan wat vastzetten. Wat kan ons hierin helpen? We mogen hierin op zoek gaan naar wat ruimte schept. Je verwonderen over iets moois, over de natuur of een ontmoeting die je hebt, kan ons dan helpen om het leven weer in te gaan.Ds Margreet de Bree zal ons rondom dit thema begeleiden. Ze vond hierover een mooi gedicht van Ellen van Dam, 
“Begaanbare Grond”
Waar je stappen zetOntstaat grondWaar je samen stappen zetOntstaat begaanbare grondDie grond zal je dragenJe kunt dan op weg gaanZoekend zullen je voeten je richting bepalen.Door je gevulde rugzakHoef je niet bang te zijnVoor moeilijk begaanbaar terreinHet droge zal zichtbaar wordenDoor je samenspraak met de anderenHoef je niet bang te zijnOp je eigen manier zul je je plek vindenWaar het licht wordt geborenEn waar de aarde zich heeft getooid met jong groen gras.We hopen dat er weer veel mensen meewandelen.Aanmelden kan bij Henk Bonnink, via email:  habonnink@live.nl   of   via de telefoon: 026-3114522.
Een hartelijke groet en tot ziens, ds. Margreet de Bree en Henk Bonnink’