Zondag 30 december om 14 uur houden we een bijzonder evenement. Dan staat de Top2000 centraal. Op de 30e brengen we de top 10 ten gehore. Daarvoor hebben we jullie stemmen nodig.

Mail de top 10 door naar top2000duiven@gmail.com en laat minimaal de nummer 1 vergezeld gaan van de motivatie waarom dit nummer voor u/jou zo goed past binnen het thema “Geloof, Hoop, Liefde en Muziek”. Stem binnen uw/jouw eigen top 10 op minimaal 2 Nederlandstalige nummers.

Stemmen kan tot en met 30 november.

Eten en drinken op 30 december

En nadat u/je gestemd hebt hopen we jullie allen te mogen begroeten op 30 december om [14:00]. De middag op de 30e na de dienst staat in het teken van ontmoeting waarbij vanuit de kerk gezorgd voor wat lekkers maar waar we een ieder ook oproepen om zelf wat lekkers mee te nemen. Als iedereen dat doet dan kunnen we dat met z’n allen delen en ervan genieten.