De Bazaar van 2018, daar moet je bij zijn. Reserveer deze datum nu al in je agenda: zaterdag 3 november van 12.30 tot 16.30 in Samen op Weg kapel aan de Rijksweg 56b in Duiven.

 

Naast een grote rommelmarkt is er van alles te doen voor jong en oud. Zo is er een grote verloting en een rad van fortuin. Ook is er allerlei lekkers en een hoop gezelligheid. Kortom een onvergetelijke middag voor iedereen. Daar moet je bij zijn. Elke Euro die je uitgeeft op de bazaar is bestemd voor twee goede doelen. De helft gaat naar Stichting Hulphond. Zo gunnen wij mensen die dat goed kunnen gebruiken hulp en gezelschap van een lieve hond. Met de andere helft knappen wij ons kerk café op tot een ruimte waar iedereen zich thuis kan voelen. Comfortabel met mooi licht en geluid.

 

Iedereen is welkom uit Duiven en omgeving. Toegang is gratis.

 

Goede doel van de Bazaar bekend: Hulphond

16 sep 2018

Meer nieuws

Nieuws van Shree Prathana Mahila Samaj (SPMS) uit Nepal

Nieuws van Shree Prathana Mahila Samaj (SPMS) uit Nepal

Nieuws van Shree Prathana Mahila Samaj (SPMS) uit NepalDe Protestantse Gemeente Duiven steunt sinds een aantal jaren SPMS. In mei 2019 heeft onze contactpersoon Henk Blom een bezoek gebracht aan Urmila, de oprichtster van SPMS. Via deze weg willen wij graag een...

Lees meer

Leven in VRIJHEID met 10 regels?

Zondag 5 mei bevrijdingsdag: 'leven na bevrijding, in vrijheid': makkelijk of niet? God geeft 10 regels mee, waarom? Kom mee op 5 mei vanaf 10.15 uur. Aanvang dienst 10.30 uur. Uitleg thema door ds. Jolande Vandaag is bevrijdingsdag, vieren we altijd 5 mei! We vieren...

Lees meer

Met Hart en Ziel voor Pinksteren

In de Witte kapel in Duiven hebben gemeenteleden van de Protestantse Gemeente Duiven 650 duiven gevouwen voor de Pinksterdienst in Bolsward. Op zaterdag 8 en zondag 9 juni 2019 is op NPO2 de Pinksterdienstuitzending. Een onderdeel is het laten 'vliegen' van honderden...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Links

Blijf op de hoogte