De Bazaar van 2018, daar moet je bij zijn. Reserveer deze datum nu al in je agenda: zaterdag 3 november van 12.30 tot 16.30 in Samen op Weg kapel aan de Rijksweg 56b in Duiven.

 

Naast een grote rommelmarkt is er van alles te doen voor jong en oud. Zo is er een grote verloting en een rad van fortuin. Ook is er allerlei lekkers en een hoop gezelligheid. Kortom een onvergetelijke middag voor iedereen. Daar moet je bij zijn. Elke Euro die je uitgeeft op de bazaar is bestemd voor twee goede doelen. De helft gaat naar Stichting Hulphond. Zo gunnen wij mensen die dat goed kunnen gebruiken hulp en gezelschap van een lieve hond. Met de andere helft knappen wij ons kerk café op tot een ruimte waar iedereen zich thuis kan voelen. Comfortabel met mooi licht en geluid.

 

Iedereen is welkom uit Duiven en omgeving. Toegang is gratis.

 

Goede doel van de Bazaar bekend: Hulphond

16 sep 2018

Meer nieuws

Noodhulp: slachtoffers cycloon Idai in Afrika

Noodhulp: slachtoffers cycloon Idai in Afrika

Besteding €500 noodhulp: slachtoffers cycloon Idai in Afrika Op dit moment voltrekt zich in Zuidelijk Afrika een enorme humanitaire ramp. De cycloon Idai zorgt in grote delen van Mozambique, Malawi en Zimbabwe voor een enorme ravage. Zeker 3 miljoen mensen zijn...

Lees meer
Jemen

Jemen

Besteding €500 noodhulp: hongersnood Jemen De ergste voedselcrisis ter wereld treft Jemen op dit moment als een mokerslag. Door oorlog dreigen 14 miljoen Jemenieten van honger te sterven. Deze gigantische ramp krijgt nauwelijks aandacht, omdat er bijna niemand het...

Lees meer
Laat je stem horen voor de TOP2000 In Duiven

Laat je stem horen voor de TOP2000 In Duiven

Zondag 30 december om 14 uur houden we een bijzonder evenement. Dan staat de Top2000 centraal. Op de 30e brengen we de top 10 ten gehore. Daarvoor hebben we jullie stemmen nodig. Mail de top 10 door naar top2000duiven@gmail.com en laat minimaal de nummer 1 vergezeld...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Links

Blijf op de hoogte