De Bazaar van 2018, daar moet je bij zijn. Reserveer deze datum nu al in je agenda: zaterdag 3 november van 12.30 tot 16.30 in Samen op Weg kapel aan de Rijksweg 56b in Duiven.

 

Naast een grote rommelmarkt is er van alles te doen voor jong en oud. Zo is er een grote verloting en een rad van fortuin. Ook is er allerlei lekkers en een hoop gezelligheid. Kortom een onvergetelijke middag voor iedereen. Daar moet je bij zijn. Elke Euro die je uitgeeft op de bazaar is bestemd voor twee goede doelen. De helft gaat naar Stichting Hulphond. Zo gunnen wij mensen die dat goed kunnen gebruiken hulp en gezelschap van een lieve hond. Met de andere helft knappen wij ons kerk café op tot een ruimte waar iedereen zich thuis kan voelen. Comfortabel met mooi licht en geluid.

 

Iedereen is welkom uit Duiven en omgeving. Toegang is gratis.

 

Goede doel van de Bazaar bekend: Hulphond

16 sep 2018

Meer nieuws

Alpha cursus (klik hier)

Alpha cursus (klik hier)

ALPHA cursus start 21 oktober 2019 18:00: in de kapel aan Rijksweg 56b te Duiven De eerste Alpha-cursus is heel bijzonder geweest: groeiende openheid en steeds diepere gesprekken n.a.v. het ABC van het geloof. Afgelopen zondag 6 oktober hadden we een dienst rond de 12...

Lees meer
TOP2000 dienst (klik hier)

TOP2000 dienst (klik hier)

Vorig jaar ook zo genoten? Of juist spijt dat je deze dienst aan je voorbij had laten gaan na al die enthousiaste verhalen die je er over hoorde. Dan is er goed nieuws, want ook dit jaar wordt die weer gehouden. De Top2000 dienst!!!. Op zondag 29 december staat die...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Links

Blijf op de hoogte