Vanaf 25 mei 2018 moet iedere organisatie binnen de Europese Unie voldoen aan de nieuwe privacywetgeving, die is opgenomen in de Algemene Verordening Gegevensbescherming.

Ook onze gemeente valt onder deze verordening. Wij willen bewust en zorgvuldig omgaan met persoonsgegevens en de privacy van onze leden en bezoekers respecteren. Daarom is het belangrijk dat iedereen die binnen onze gemeente met persoonsgegevens te maken heeft zorgt dat wij ons aan de geldende regelgeving houdt.

Leden, bezoekers en betrokkenen hebben het recht dat er zorgvuldig en rechtmatig met hun persoonsgegevens wordt omgegaan. Daarom zorgt de PKN Duiven ervoor dat uw privacyrechten en gegevensbescherming op orde zijn door deze standaard te beveiligen en privacyregels standaard toe te passen.

De PKN Duiven heeft een privacyverklaring opgesteld. Deze verklaring beschrijft hoe wij met uw privacy omgaan. Ook wat uw rechten zijn wanneer u van mening bent dat er niet juist met u privacy wordt omgegaan en hoe een klacht kan worden ingediend. De privacyverklaring is op te vragen via info@pkn-duiven.nl.

Bescherming privacy in onze gemeente

21 jul 2018

2 Reacties

 1. Paul

  Graag ontvang ik de verklaring

  Antwoord
  • redacteur PKN

   Privacy verklaring en bijbehorende documenten aan Paul verstuurd per e-mail. Ook op Dropbox gezet waarbij cluster communicatie toegang heeft. Mvg Edward

   Antwoord

Reactie verzenden

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Leven in VRIJHEID met 10 regels?

Zondag 5 mei bevrijdingsdag: 'leven na bevrijding, in vrijheid': makkelijk of niet? God geeft 10 regels mee, waarom? Kom mee op 5 mei vanaf 10.15 uur. Aanvang dienst 10.30 uur. Uitleg thema door ds. Jolande Vandaag is bevrijdingsdag, vieren we altijd 5 mei! We vieren...

Lees meer

Met Hart en Ziel voor Pinksteren

In de Witte kapel in Duiven hebben gemeenteleden van de Protestantse Gemeente Duiven 650 duiven gevouwen voor de Pinksterdienst in Bolsward. Op zaterdag 8 en zondag 9 juni 2019 is op NPO2 de Pinksterdienstuitzending. Een onderdeel is het laten 'vliegen' van honderden...

Lees meer

Terugblik programma IBO

IBO staat voor Inpiratie, Bezinning en Ontmoeting. PKN Duiven, Zevenaar, Westervoort, Didam en Lathum/Giesbeek hebben een gezamenlijk programma. Voor het seizoen 2018/19 hier een terugblik: Een terugblik op het seizoen 2018-2019. Het kerkelijk seizoen 2018-2019 loopt...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Links

Blijf op de hoogte