Schrijf het alvast in jouw agenda en reserveer de dag: op zaterdagmiddag¬† 3 november is onze jaarlijkse bazaar. Traditiegetrouw gaat de opbrengst voor de helft naar een goed doel in onze regio en wordt de andere helft besteed in onze eigen gemeente.¬† Meer nieuws volgt via de bazaarcommissie. Extra handen zijn altijd welkom om te helpen op de dag van de bazaar. En voor dit moment: start met het verzamelen van spullen die via de bazaar een tweede leven krijgen … en een mooie opbrengst voor onze gemeente.

Bazaar 2018 op zaterdag 3 november

2 sep 2018

Reactie verzenden

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Alpha cursus (klik hier)

Alpha cursus (klik hier)

ALPHA cursus start 21 oktober 2019 18:00: in de kapel aan Rijksweg 56b te Duiven De eerste Alpha-cursus is heel bijzonder geweest: groeiende openheid en steeds diepere gesprekken n.a.v. het ABC van het geloof. Afgelopen zondag 6 oktober hadden we een dienst rond de 12...

Lees meer
TOP2000 dienst (klik hier)

TOP2000 dienst (klik hier)

Vorig jaar ook zo genoten? Of juist spijt dat je deze dienst aan je voorbij had laten gaan na al die enthousiaste verhalen die je er over hoorde. Dan is er goed nieuws, want ook dit jaar wordt die weer gehouden. De Top2000 dienst!!!. Op zondag 29 december staat die...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Links

Blijf op de hoogte