ALPHA cursus start 21 oktober 2019 [18:00]: in de kapel aan Rijksweg 56b te Duiven

De eerste Alpha-cursus is heel bijzonder geweest: groeiende openheid en steeds diepere gesprekken n.a.v. het ABC van het geloof. Afgelopen zondag 6 oktober hadden we een dienst rond de 12 artikelen van het christelijk geloof, die hele oude geloofsbelijdenis uit de 2e eeuw na Christus. Het christelijk geloof in 12 onderdelen. Daar is de Alpha cursus op gebaseerd.
Nu is er 21 oktober een instapmoment voor de tweede Alpha-cursus: maandagavond 21 oktober 18.00 gaat deze van start met een maaltijd en kennismaking. In de huiskamer in de Kapel. Die avond beslissen we met welke regelmaat en op welk tijdstip op maandag de Alpha-cursus verder zal plaatsvinden. Voel je er voor om eens te komen kijken, overweeg je in te stappen? Meld je dan aan bij ds. Jolande van Baardewijk: dominee@pkn-duiven.nl.
Welkom!