De Bazaar van 2018, daar moet je bij zijn. Reserveer deze datum nu al in je agenda: zaterdag 3 november van 12.30 tot 16.30 in Samen op Weg kapel aan de Rijksweg 56b in Duiven.

 

Naast een grote rommelmarkt is er van alles te doen voor jong en oud. Zo is er een grote verloting en een rad van fortuin. Ook is er allerlei lekkers en een hoop gezelligheid. Kortom een onvergetelijke middag voor iedereen. Daar moet je bij zijn. Elke Euro die je uitgeeft op de bazaar is bestemd voor twee goede doelen. De helft gaat naar Stichting Hulphond. Zo gunnen wij mensen die dat goed kunnen gebruiken hulp en gezelschap van een lieve hond. Met de andere helft knappen wij ons kerk café op tot een ruimte waar iedereen zich thuis kan voelen. Comfortabel met mooi licht en geluid.

 

Iedereen is welkom uit Duiven en omgeving. Toegang is gratis.

 

Goede doel van de Bazaar bekend: Hulphond

16 sep 2018

Meer nieuws

Cursus Bijbels Hebreeuws, opgave voor 8 september

Cursus Bijbels Hebreeuws, opgave voor 8 september

    Alles is anders in het schrift en in de taal van Israël: de letters, de schrijfrichting, de opbouw van de taal, de verschillen tussen medeklinkers en klinkers, de woordvorming, de woordvolgorde, ….  Dat maakt sommigen nieuwsgierig. En terecht !  ...

Lees meer
Bazaar 2018 op zaterdag 3 november

Bazaar 2018 op zaterdag 3 november

Schrijf het alvast in jouw agenda en reserveer de dag: op zaterdagmiddag  3 november is onze jaarlijkse bazaar. Traditiegetrouw gaat de opbrengst voor de helft naar een goed doel in onze regio en wordt de andere helft besteed in onze eigen gemeente.  Meer nieuws volgt...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Links

Blijf op de hoogte