Het kinderconcert van Elly & Rikkert Zuiderveld zaterdag 28 april was een groot succes! Er waren zo’n 150 bezoekers. De kinderen deden heel enthousiast mee, met Elly & Rikkert, die als ware entertainers de kinderen een geweldige tijd bezorgden.
Veel bekende liedjes kwamen voorbij: ‘Ik zag een kuikentje’, ‘Kom maar gewoon’, ‘Parel in Gods hand’ en anderen. Maar ook nieuwe liedjes, met name over Rainbow de Duif.

Rainbow was zelf levensgroot aanwezig. De mystery guest in het Rainbow-kostuum was Elke Bos. Het was flink warm in het kostuum, dus moest Elke met ijs en milkshakes gekoeld worden.

De kinderen kregen allemaal een uitnodiging voor de komende kinderdienst 3 juni en voor deelname aan kinderkoor Joy. Daarnaast werden ze er op geattendeerd, dat er elke zondag een kinderprogramma tijdens de dienst is. De flyers ter informatie en uitnodiging liggen ook nog in de Kapel. Wie ze mee wil nemen en uit wil delen aan buurkinderen of (klein)kinderen is van harte welkom!

Optreden Elly & Rikkert was een groot succes

11 mei 2018

Meer nieuws

Goede doel van de Bazaar bekend: Hulphond

Goede doel van de Bazaar bekend: Hulphond

De Bazaar van 2018, daar moet je bij zijn. Reserveer deze datum nu al in je agenda: zaterdag 3 november van 12.30 tot 16.30 in Samen op Weg kapel aan de Rijksweg 56b in Duiven.   Naast een grote rommelmarkt is er van alles te doen voor jong en oud. Zo is er een...

Lees meer
Cursus Bijbels Hebreeuws, opgave voor 8 september

Cursus Bijbels Hebreeuws, opgave voor 8 september

    Alles is anders in het schrift en in de taal van Israël: de letters, de schrijfrichting, de opbouw van de taal, de verschillen tussen medeklinkers en klinkers, de woordvorming, de woordvolgorde, ….  Dat maakt sommigen nieuwsgierig. En terecht !  ...

Lees meer
Bazaar 2018 op zaterdag 3 november

Bazaar 2018 op zaterdag 3 november

Schrijf het alvast in jouw agenda en reserveer de dag: op zaterdagmiddag  3 november is onze jaarlijkse bazaar. Traditiegetrouw gaat de opbrengst voor de helft naar een goed doel in onze regio en wordt de andere helft besteed in onze eigen gemeente.  Meer nieuws volgt...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Blijf op de hoogte