Lopers gevraagd voor Actie Kerkbalans en ZWO

 Draag jij ook een steentje bij?

Op 21 januari gaat de Actie Kerkbalans 2018 en de Actie ZWO van start. De acties zijn onze belangrijkste bron van inkomsten om ons eigen werk te kunnen doen en te helpen bij nood in de wereld. Ieder gemeentelid wordt bezocht door een zogenaamde loper die de informatie over deze acties persoonlijk bezorgd. Na een week worden de toezeggingen door dezelfde lopers bij de gemeenteleden weer opgehaald. De lopers zijn van wezenlijk belang voor het succes van beide acties . Door het persoonlijk langsbrengen en ophalen van de enveloppen bestaat er de gelegenheid om te horen hoe het met onze gemeenteleden gaat. Dit jaar zijn er bijna 60 lopers nodig. De vrijwilligers die geholpen hebben in 2017 zullen ook nu weer worden gevraagd om mee te helpen. Maar dit is niet genoeg, daarom zijn wij op zoek naar lopers die ook mee willen helpen met het bezorgen en ophalen bij 10 tot 15 adressen. Komt u ons helpen? U kunt zich opgeven per e-mail via info@pkn-duiven.nl. U krijgt dan van onze alle praktische informatie rond het bezorgen en ophalen van de enveloppen.

Lopers gevraagd

8 jan 2018

Meer nieuws

Goede doel van de Bazaar bekend: Hulphond

Goede doel van de Bazaar bekend: Hulphond

De Bazaar van 2018, daar moet je bij zijn. Reserveer deze datum nu al in je agenda: zaterdag 3 november van 12.30 tot 16.30 in Samen op Weg kapel aan de Rijksweg 56b in Duiven.   Naast een grote rommelmarkt is er van alles te doen voor jong en oud. Zo is er een...

Lees meer
Cursus Bijbels Hebreeuws, opgave voor 8 september

Cursus Bijbels Hebreeuws, opgave voor 8 september

    Alles is anders in het schrift en in de taal van Israël: de letters, de schrijfrichting, de opbouw van de taal, de verschillen tussen medeklinkers en klinkers, de woordvorming, de woordvolgorde, ….  Dat maakt sommigen nieuwsgierig. En terecht !  ...

Lees meer
Bazaar 2018 op zaterdag 3 november

Bazaar 2018 op zaterdag 3 november

Schrijf het alvast in jouw agenda en reserveer de dag: op zaterdagmiddag  3 november is onze jaarlijkse bazaar. Traditiegetrouw gaat de opbrengst voor de helft naar een goed doel in onze regio en wordt de andere helft besteed in onze eigen gemeente.  Meer nieuws volgt...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Blijf op de hoogte