Lopers gevraagd voor Actie Kerkbalans en ZWO

 Draag jij ook een steentje bij?

Op 21 januari gaat de Actie Kerkbalans 2018 en de Actie ZWO van start. De acties zijn onze belangrijkste bron van inkomsten om ons eigen werk te kunnen doen en te helpen bij nood in de wereld. Ieder gemeentelid wordt bezocht door een zogenaamde loper die de informatie over deze acties persoonlijk bezorgd. Na een week worden de toezeggingen door dezelfde lopers bij de gemeenteleden weer opgehaald. De lopers zijn van wezenlijk belang voor het succes van beide acties . Door het persoonlijk langsbrengen en ophalen van de enveloppen bestaat er de gelegenheid om te horen hoe het met onze gemeenteleden gaat. Dit jaar zijn er bijna 60 lopers nodig. De vrijwilligers die geholpen hebben in 2017 zullen ook nu weer worden gevraagd om mee te helpen. Maar dit is niet genoeg, daarom zijn wij op zoek naar lopers die ook mee willen helpen met het bezorgen en ophalen bij 10 tot 15 adressen. Komt u ons helpen? U kunt zich opgeven per e-mail via info@pkn-duiven.nl. U krijgt dan van onze alle praktische informatie rond het bezorgen en ophalen van de enveloppen.

Lopers gevraagd

8 jan 2018

Meer nieuws

Viering eerste kerstdag, dat was heel bijzonder ….

Viering eerste kerstdag, dat was heel bijzonder ….

Fluiten ... Op Kerstdag - zo rond het middaguur - loopt een niet meer zo piepjong figuur naar huis. Ferme stap en fluitend. Het was weliswaar droog maar de temperatuur gaf buiten geen aanleiding tot welke kunstuiting dan ook. Voorbijgangers moesten even glimlachen....

Lees meer
Heeft u nieuws te delen?

Heeft u nieuws te delen?

Onze nieuwe website geeft onze gemeente de mogelijkheid om makkelijk nieuws te delen met iedereen. Daarvan zijn de eerste nieuwsberichten ten tijde van de lancering van deze website wel het bewijs. Maar het kan goed zijn dat je graag iets zou willen delen met de...

Lees meer
Opknapbeurt consistorie in volle gang

Opknapbeurt consistorie in volle gang

    De komst van Jolande van Baardewijk is een goede aanleiding om de consistorie een opknapbeurt te geven. Jolande woont in Loil bij Didam en daarom moet er een werkruimte zijn voor Jolande in de SOW Kapel in Duiven. Zo kan Jolande met ingang van 1 januari...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Blijf op de hoogte