Onze nieuwe website geeft onze gemeente de mogelijkheid om makkelijk nieuws te delen met iedereen. Daarvan zijn de eerste nieuwsberichten ten tijde van de lancering van deze website wel het bewijs. Maar het kan goed zijn dat je graag iets zou willen delen met de gemeente wat nu nog niet zichtbaar is onder de nieuwsberichten. Of het kan zijn dat er een leuk event wordt georganiseerd dat niet wordt getoond binnen de agenda van deze website.

Om die reden hebben we het e-mail adres nieuws@pkn-duiven.nl in het leven geroepen. Iedereen die nieuwsberichten wil plaatsen kan tekst zonder opmaak en het liefst voorzien van een mooie ondersteunende foto naar dat e-mail adres sturen.

En dan zal de websitecommissie er voor zorgen dat dit bericht zo snel mogelijk op de site wordt geplaatst. Ook kan het zijn dat je graag ziet dat er een nieuwsbericht wordt geplaatst maar dat dit niet meteen hoeft te gebeuren maar bijvoorbeeld pas over een maand. Ook dat is prima, lever dan gewoon de informatie aan en wij zorgen ervoor dat de publicatie op het geschikte moment zichtbaar wordt.

Heeft u nieuws te delen?

31 dec 2017

Reactie verzenden

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Lopers gevraagd

Lopers gevraagd

Lopers gevraagd voor Actie Kerkbalans en ZWO  Draag jij ook een steentje bij? Op 21 januari gaat de Actie Kerkbalans 2018 en de Actie ZWO van start. De acties zijn onze belangrijkste bron van inkomsten om ons eigen werk te kunnen doen en te helpen bij nood in de...

Lees meer
Viering eerste kerstdag, dat was heel bijzonder ….

Viering eerste kerstdag, dat was heel bijzonder ….

Fluiten ... Op Kerstdag - zo rond het middaguur - loopt een niet meer zo piepjong figuur naar huis. Ferme stap en fluitend. Het was weliswaar droog maar de temperatuur gaf buiten geen aanleiding tot welke kunstuiting dan ook. Voorbijgangers moesten even glimlachen....

Lees meer
Opknapbeurt consistorie in volle gang

Opknapbeurt consistorie in volle gang

    De komst van Jolande van Baardewijk is een goede aanleiding om de consistorie een opknapbeurt te geven. Jolande woont in Loil bij Didam en daarom moet er een werkruimte zijn voor Jolande in de SOW Kapel in Duiven. Zo kan Jolande met ingang van 1 januari...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Blijf op de hoogte