Onze nieuwe website geeft onze gemeente de mogelijkheid om makkelijk nieuws te delen met iedereen. Daarvan zijn de eerste nieuwsberichten ten tijde van de lancering van deze website wel het bewijs. Maar het kan goed zijn dat je graag iets zou willen delen met de gemeente wat nu nog niet zichtbaar is onder de nieuwsberichten. Of het kan zijn dat er een leuk event wordt georganiseerd dat niet wordt getoond binnen de agenda van deze website.

Om die reden hebben we het e-mail adres nieuws@pkn-duiven.nl in het leven geroepen. Iedereen die nieuwsberichten wil plaatsen kan tekst zonder opmaak en het liefst voorzien van een mooie ondersteunende foto naar dat e-mail adres sturen.

En dan zal de websitecommissie er voor zorgen dat dit bericht zo snel mogelijk op de site wordt geplaatst. Ook kan het zijn dat je graag ziet dat er een nieuwsbericht wordt geplaatst maar dat dit niet meteen hoeft te gebeuren maar bijvoorbeeld pas over een maand. Ook dat is prima, lever dan gewoon de informatie aan en wij zorgen ervoor dat de publicatie op het geschikte moment zichtbaar wordt.

Heeft u nieuws te delen?

31 dec 2017

Reactie verzenden

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer nieuws

Goede doel van de Bazaar bekend: Hulphond

Goede doel van de Bazaar bekend: Hulphond

De Bazaar van 2018, daar moet je bij zijn. Reserveer deze datum nu al in je agenda: zaterdag 3 november van 12.30 tot 16.30 in Samen op Weg kapel aan de Rijksweg 56b in Duiven.   Naast een grote rommelmarkt is er van alles te doen voor jong en oud. Zo is er een...

Lees meer
Cursus Bijbels Hebreeuws, opgave voor 8 september

Cursus Bijbels Hebreeuws, opgave voor 8 september

    Alles is anders in het schrift en in de taal van Israël: de letters, de schrijfrichting, de opbouw van de taal, de verschillen tussen medeklinkers en klinkers, de woordvorming, de woordvolgorde, ….  Dat maakt sommigen nieuwsgierig. En terecht !  ...

Lees meer
Bazaar 2018 op zaterdag 3 november

Bazaar 2018 op zaterdag 3 november

Schrijf het alvast in jouw agenda en reserveer de dag: op zaterdagmiddag  3 november is onze jaarlijkse bazaar. Traditiegetrouw gaat de opbrengst voor de helft naar een goed doel in onze regio en wordt de andere helft besteed in onze eigen gemeente.  Meer nieuws volgt...

Lees meer

PKN Duiven

Bedankt voor uw bezoek aan deze website. U kunt ons ook vinden op social media. Hieronder vindt u onze Facebook.

Blijf op de hoogte